Ekstra Clining Servis

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Brigadat e Moravës jugore 2/23 a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 071 328156
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510225231_59.jpg?t=true&w=300&h=300


Shërbimi i pastrimit për të gjitha llojet e xhamit (të brendshëm dhe të jashtëm). Pastrimi i dyshemeve të forta dhe të buta (pllaka, mermer, sintetone, etj)
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj