15% попуст на генерално чистење, стакла, тенди, настрешници, ролетни, тврди и меки подови

- 15%
преостанато време: 116 дена, 6:55:33
Добивате:
Со овој купон на компанијата Екстра Клининг Сервис добивате 15% попуст на: • Генерално чистење • Чистење на секаков вид стакла (достапни и недостапни) • Чистење на тенди, настрешници и ролетни • Чистење на тврди и меки подови (плочки, мермер, гранит, теписи) Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 070/616416
 • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook 
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот 
 • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата 
 • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. 
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020 
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Услови:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook 
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот 
  • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата 
  • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. 
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Екстра Клининг Сервис

Работиме 6 дена во неделата

 • Адреса: Јужноморавски бригади 2/23-a
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510225231_59.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи