Експрес


 • Адреса: М.Т.Живкови 54
 • Место: Битола
 • Локација: позади Јавор
Дејности:

клучари, чевлари  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Дозволено за миленичињаЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за деца

  Баже Клучар Гравер


  • Адреса: Јордан Мијалков 3 (Железничка)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Постоиме на пазарот веќе 30 години!

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568813735_82.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  Титан-лс


  • Адреса: М.Т.Гологанов 76
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 19:00

  Фирмата е долгогодишен застапник на компаниите: KEY LINE, ISEO , FIAM, GERA, SAB од Италија. Производите на овие компании се симбол за сигурност и квалитет на пазарот во цел свет.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b9995af21c216aed60d799bc937048b9.jpg?t=true&w=300&h=300
  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Вуле Јуниор-Н


  • Адреса: ул.13 бр.91
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

  Вуле Јуниор-Н е компанија која нуди изработка на сите видови клучеви, изработка на клучеви според брава, изработка на мастер системи на цилиндри и катанци, отворање на сефови станови коли и др., монтажа на сигурносни брави и врати, поправка на сите видови брави..

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536311320_75.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Туфо


  • Адреса: Шидска 24 лок.13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Отварање на сите видови автомобили без оштетување

  Дејности:

  клучари, чевлари

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577187722_51.png?t=true&w=300&h=300

  Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Последиците од ковид-кризата врз економијата се видливи, но во голема мера се ублажени преку навремените и соодветни монетарни и фискални мерки. Потребно е да ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред пет години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место и во една сметка, за целото семејство и ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи