Eksperts

ParkingDërgesë

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 149
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Faksi: 02 3084871
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1641290928_41.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Eksperts janë një kompani e specializuar në pronësi private që merret me ajrin e kompresuar si një proces i plotë teknologjik që përfshin prodhimin, trajtimin, shpërndarjen dhe përdorimin e tij.

Për të gjitha segmentet, Eksperts siguron zgjidhje teknologjike, pajisje, instalime dhe servisim pas shitjes, dhe si produkte ofron:
• Kompresorë industrial dhe pajisje për trajtimin e ajrit të kompresuar
• Komponentë industrial pneumatik, priza dhe tuba
• Ventilatorë pneumatikë, solenoidë dhe me dorë
• Hartimi dhe ekzekutimi i plotë i stacioneve të kompresorëve, celës në dorë
• Instalime alumini
• Komponentë inoksi

Zgjidhje dhe instalime eksperte:
• Sisteme pneumatike për automatizimin e makinave
• Sisteme komandimi pneumatik
• Grupet primare për ajrin e kompresuar
• Lidhje pneumatike dhe sisteme të rrymës
• Pajisje pneumatike

Me strukturën organizative dhe përmbushjen e programit (hapësirë private: administrative, për shitje, depo, hapësirë prodhimi -servisimi dhe arsimor- kontrollimi) si dhe me investimet e vazhdueshme në përmirësimin e kapaciteteve të saj dhe aplikimin e teknologjisë moderne kompjuterike, Eksperts i plotëson kriteret më të rrepta efikase, cilësore dhe ekonomike.

Ne nuk ju ofrojmë vetëm produkt ...
... Ne ju ofrojmë zgjidhje.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj