Eksperts

ParkingDërgesë

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 149
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Lokacioni: карши ТЦ Олимпико

  • Faksi: 02 3084871
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1641290928_41.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Pajisje për trajtimin e ajrit të kompresuar CompAir

Uji është një element natyror që në një mjedis është i pranishëm si gaz. Gjatë procesit të kompresionit, uji ndahet si lëng, duke shkaktuar defekte dhe dëmtime të ndryshme të makinerive.

Cilësia e ajrit të kompresuar është e një rëndësie kyçe për të shmangur ndërprerjen e prodhimit për shkak të defekteve të pajisjeve pneumatike.


CompAir ofron një gamë të gjerë të pajisjeve për trajtimin e ajrit të kompresuar.

Filtrat e ajrit të kompresuar
Lloji CF_G, shkalla B+E 1mµ / shkalla C+F 0,01mµ / shkalla D 0,003mµ

-Ndarës mekanik, Tipi X_G
- Tharës ftohës
- Tharës përthithës
- Tharës hibrid
- Kullime të kondensatës
-Ndarës të ujit/vajit
-Gjeneratorë të azotit
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj