Експерт Илиевски


  • Адреса: бул.Ослободување 9
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7424 км


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Мапа

    Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
    сите 247 | | | веќе видена

    Оштетените штедачи од Еуростандард банка бараат надлежните да ја имплементираат одлуката на Уставниот суд. Односно, Фондот за осигурување депозити да биде ...
    сите 21 | | | веќе видена

    Државниот завод за ревизија изврши ревизија на финансиските извештаи заедно со ревизија на усогласеност на Фондот на пензиско и инвалидско осигурување на ...
    сите 21 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи