Ексима-продавница


 • Адреса: ГТЦ 2 кат 3/9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

 • Факс: 02 3296300
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


10%заштеда
Цена со ДДВ:2.100 ден.1.890 ден.

Патна торба со тркала Enrico Benett ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.190 ден.1.071 ден.

Торба за патување Enrico Benetti 35 ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:4.410 ден.3.969 ден.

Деловна ташна Enrico Benetti 31212

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.900 ден.2.610 ден.

Мал куфер Enrico Benetti 39030-095

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.900 ден.2.610 ден.

Мал куфер Enrico Benetti 39031-001

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.190 ден.1.071 ден.

Машки новчаник Enrico Benetti 68001

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.190 ден.1.071 ден.

Машки новчаник Enrico Benetti 68002

10%заштеда
Цена со ДДВ:1.190 ден.1.071 ден.

Maшки новчаник 68000

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.850 ден.3.465 ден.

Среден куфер Benzi - BZ 4598

10%заштеда
Цена со ДДВ:4.950 ден.4.455 ден.

Голем куфер Benzi - BZ 4598

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.850 ден.3.465 ден.

Куфер Benzi - црн BZ 4601

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.100 ден.1.890 ден.

Куфер Benzi - син BZ 4671

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.200 ден.1.980 ден.

Куфер Benzi - тегет BZ 4886

10%заштеда
Цена со ДДВ:2.200 ден.1.980 ден.

Куфер Benzi - црн BZ 4886

10%заштеда
Цена со ДДВ:720 ден.648 ден.

Чадор РА 035

10%заштеда
Цена со ДДВ:770 ден.693 ден.

ЧАДОР РА 007


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Рема Компјутери


 • Адреса: Коста Новаковиќ 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Неоком


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Оформен уште во далечната 1990 година како акционерско друштво со целосно македонски капитал, Неоком е една од водечките бизнис ИТ компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482222214_67.jpg?t=true&w=300&h=300
Работиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

Аполо


 • Адреса: Никола Парапунов 27 лам.3 стан 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 09:00 до 14:00

Мојтонер.мк е специјализирана интернет продавница на фирмата Аполо ДООЕЛ Скопје за тонери, кертриџи, рибони, принтери и други потрошни материјали за сите типови на принтери.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Креатива.Инк


 • Адреса: Јадранска Магистрала 14/2, кат 4/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

КРЕАТИВА.инк e брзорастечка, динамична и иновативна компанија. Позиционирана е во B2B сегментот со продажба на тонери. Нудиме како компатибилни така и оригинални (HP, Xerox, Samsung, Canon, Epson, Lexmark, Ricoh, Oki, Kyocera, и др.) тонери.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482222228_36.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Четвртиот пакет мерки за поддршка на економијата ќе биде објавен денеска, а дел од мерките ќе бидат даночни олеснувања за одредени сектори. Владата планира од ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи