Екрем Чабеј


  • Адреса: ул.103, с.Слатино 6
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Телефон 2: 078 367597
  • Факс: 044 382215
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи