Екофокус

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: 2-ра Македонска Бригада 16/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9437 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.pngВидете ги нашите производи на
Мапа

Инфлацијата во ЕУ благо забрза во мај, првпат од крајот на 2023 година, следејќи го трендот во еврозоната, се наведува во извештајот на Европската статистичка ...
сите 71 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 45 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 60 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи