Ekocentar 97

ParkingPunojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 02 2551068
  • Faksi: 02 2551068
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625217428_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Në fushën e mbetjeve të rrezikshme, Ekocentar 97 bashkëpunon me kompanitë më të mëdha industriale në Maqedoninë Veriore, të cilat janë gjeneruesit kryesorë të mbetjeve të rrezikshme. Kompania ofron shërbime gjithëpërfshirëse të menaxhimit të mbetjeve të rrezikshme, përfshirë identifikimin, përzgjedhjen, mbledhjen, magazinimin, ripaketimin në paketimin UN dhe transportin me automjetin ADR. Për më tepër, Ekocentar 97 ka përvojë të madhe në aplikimin dhe marrjen e dokumenteve të eksportit dhe njoftimin për lëvizjen ndërkufitare të mbetjeve. Në secilin koleksion të mbetjeve të rrezikshme, klienti merr dokumentacion të plotë, si dëshmi për trajtimin e duhur.

Mbetjet e rrezikshme eksportohen në impiantet e trajtimit/ asgjësimit të mbetjeve të rrezikshme në Zvicër, Gjermani, Austri dhe Francë. Falë bashkëpunimit me impiantet më të njohur për trajtimin dhe asgjësimin e mbetjeve të rrezikshme, Ekocentar 97, mund të gjejë një zgjidhje të përshtatshme për lloje të ndryshme të mbetjeve të rrezikshme.

Kur punoni me mbetje të rrezikshme, merren të gjitha masat e nevojshme për të shmangur pasoja të dëmshme për shëndetin e njeriut dhe mjedisin. Vazhdimisht përdoren detektorët e gazit të lëvizshëm për të zbuluar praninë e gazrave shpërthyese, gazeve toksike, përbërjeve organike të avullueshme, përbërjeve inorganike dhe më shumë.

Ekocenter 97 ka pajisje të përshtatshme për trajtimin e llojeve të ndryshme të mbetjeve të rrezikshme, duke përfshirë: pompat anti-statike, rezervuarët plastikë dhe çelik inoks, ndriçimin të lëvizshëm anti-statik. Për më tepër, automjetet dhe makineritë e përdorura kanë instaluar detonatorë.

Punonjësit kanë pajisje mbrojtëse anti-statike (kostum komplet, doreza, çizme), maska gazi me filtër për mbrojtje nga gazrat organike dhe inorganike dhe avujt, gazrat acide, etj.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj