Еко-жена


  • Адреса: Солунска 111-д
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
  • Локација: Месна заедница Блаже Рогозиново

  • Телефон 2: 047 220205
  • Факс: 047 220204
  • Работно време: Чет од 17:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи