Еко Метал 16

Паркинг

 • Адреса: Герника 80
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Локација: Драчево во близина на ауто Заковски
  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  Нашите активности се собирање, складирање, и рециклирање различни материјали со цел заштита на животната средина. Основната дејност е откуп, селекција, преработка и транспорт на секундарни, обоени и необоени метали до индустриските капацитети во Македонија и странство.

  СУРОВИНИ

  -Железо
  -Алуминиум
  -Бакар
  -Месинг
  -Олово
  -Акумулатори
  -Искористени возила
  -Хартија

  ЕКО МЕТАЛ 16 располага со сопствен складишен простор и сопствена механизација за непречено извршување на дејноста овозможувајки максимална заштита и висококвалитетни услови за работа .
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи