Еко Дани трејд


 • Адреса: ул.11, с.Кадино 75
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7864 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1670418146_43.png?t=true&w=300&h=300


  Еко Дани Трејд се занимава со складирање, транспорт и третман на отпад. Работиме како овластено претпријатие ос трана на Министерството за животна средина и просторно планирање.

  -ЗА ЧИСТА ЖИВОТНА СРЕДИНА
  Сите наши активности се насочени кон одржување на здрава и чиста животна средина.

  -БЕЗБЕДЕН ТРАСНПОРТ
  Транспортот на отпадот го правиме со наши возила.

  -СИГУРНО СКЛАДИРАЊЕ
  Складирањето на отпадот е сигурно според сите законски прописи.

  Услуги кои ги вршимe:
  · ТРАНСПОРТ НА ОТПАД
  Го правиме со наши возила.
  · СКЛАДИРАЊЕ НА ОТПАД
  Отпадот го складираме на наш плац и магацини.
  · ОТКУП НА ЖЕЛЕЗО
  Откупуваме секаков вид на метал.

  Побарајте услуга, откуп, транспорт и складирање на отпад. На телефонскиот број 071 337 044
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи