ЕИ сервис-ДГД електроника


  • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 40
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈10744 км
  • Локација: Во зелената кула до полицијата

  • Телефон 2: 071 240753
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00
    Саб од 08:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Нашите претставници на Европскиот квиз на парите, учениците Кирил Китевски и Кристијан Лазароски, кои го освоија третото место на ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи