Ефкоска Анѓелка


  • Адреса: Максим Горки 8-а/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Спроти соборен храм
Дејности:

извршители


  • Телефон 2: 070 282557
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 113 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи