Edna


  • Adresa: Sllavka Nediq 10/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Lokacioni: Дебар Маало


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715860776_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

SHËRBIME

- Dizjan urban
- Dizajn të objekteve administruese
- Dizajn të objekteve shtetërore
- Dizajn të objekteve banesore
- Dizajn të objekteve industriale
- Dizajn tv hoteleve
- Banesave individuale
- Ekspo dizajn
- Dizajn të skenografisë
- Dizajn i brendëshëm

Qëllimi ynë kryesorë është të i ofrojmë klientëve shvrbim të plotë, duke filluar nga idea deri tek dizajni bashkëkohorë deri tek procesi i plotë ndvrtimorë në bashkëpunim me partnerët tanë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Станбена зграда

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Куќи

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Индустриска хала


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj