ЕБОР АСБ


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Васил Аџеларски), ТЦ Соравија 3 кат 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9440 км

  • Телефон 2: 02 3135092
  • Факс: 02 3135092
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 154 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи