Џорџ


  • Адреса: Благој Ѓорев 104-а
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7465 км
  • Локација: гратски трговски центар

  • Телефон 2: 071 213150
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Пандемијата на коронавирус поттикна дигитализација на многу секојдневни функции од нашите животи, вклучително и средби со луѓе. Сепак, виртуелните состаноци не ...
сите 6 | | | веќе видена

Високите цени на енергенсите и храната и неизвесноста што се најавува за следниот период дополнително ја подгреваат инфлацијата. Најновите податоци за ...
сите 79 | | | веќе видена

Прилагодената верзија на апликацијата „Мој ДДВ“ од денеска е достапна и на Гугл Плејстор, информира Управата за јавни приходи.Корисниците на апликацијата, ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи