Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Џиџимиџарници во Велес

Кинески пазар


 • Адреса: Благој Ѓорев 115
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кинески пазар


 • Адреса: Димитар Влахов 80
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оле са


 • Адреса: Благој Ѓорев 187
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

99 денари


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 136 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи