Dvornik

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3110624
  • Faksi: 02 3110546
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489494083_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Prodhim dhe shitje të pajisjeve mbrojtëse personale (MHT pajisje).

Me rrjetë prej mbi 1000 firma dhe shfrytëzues, ndër të cilët edhe ndërtues dhe metalurgjikë maqedonas gjigant, duke falëmderuar profesionalitetit tonë gjatë ekzistencës tonë 20 vjeçare, Dvornik është ngritur në nivel të kompanisë lidere në RM për shitjen e pajisjeve mbrojtëse gjatë punës.

Me lokacion në afërsi të parkut të Qyteti në Shkup dhe me asortiman konstant prej rreth 18.000.000,00 den. DVORNIK ofron shërbim komplet dhe të shpejtë nga porosia deri tek transporti pa dërgesa të anuluara. Me pjesën e shitjes me pakicë ofrohet edhe furnizim individual të produkteve të nevojshme për mbrojtje gjatë punës.

Si prodhues, Dvornik importon materilae me cilësi të lartë, të cilat i konfekcionon në produkte të gatshme për çdo veprimtari. Në gamën e vet ofron edhe petka specifike temperaturë-rrezistuese dhe materiale antistatike. Qëllimi i Dvornik është të siguroj pajisje mbrojtëse e cila mundëson ndjenjën e konfortit dhe rehatisë gjatë ditës së punës, me shkall të më të lartë mbrojtëse nga rreziqet e mundëshme që sjell vendi i punës.


Është importues dhe përfaqësues i firmave botërore në vijim:

- DPI SEKUR - Italy
- LEWER - Italy
- HONEYWELL - France
- PREVENT - Slovenija
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj