Дуре-ват 2


  • Адреса: Кирил и Методиј 1
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: спроти саат кула

  • Телефон 2: 032 380889
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од јануари до април вкупната реализација на капиталните расходи е 19,5 отсто, но ако се спореди со тој период од минатата година тие се повисоки за 51,5 отсто, ...
сите 18 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи, денеска оствари средба со новоименуваниот амбасадор ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи