Dunav


 • Adresa: Strasho Pinxhur 79
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Parking

  Evrostil-m


  • Adresa: Goce Dellçev p.n.
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7543 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

  Eurostil-M është një kompani që merret me prodhimin e mobiljeve dhe ndërtimin e ndërtesave të banimit.

  Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Antikos-prom


  • Adresa: F.Llabunisht
  • Vendi: Strugë
  • Distanca: ≈7415 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

  Antikos-Prom thyer couch e kompani është e angazhuar në prodhimin e mobiljeve me porosi.

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Lignum Dizajn


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 149, mez.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

  Lignum Dizajn është një kompani që merret me prodhimin dhe tregtimin e produkteve të drurit dhe është përfaqësues zyrtar dhe distributor i liderit rajonal në prodhimin e drurit dhe produkteve të drurit - R. Serbia.

  Inen-Dekor


  • Adresa: Zona industriale p.n.
  • Vendi: Krushevë
  • Distanca: ≈7457 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

  35 vite përvojë për prodhimin e zdruthëtaris së drurit...

  Mapa

  Се зголемиле платите во Македонија, покажуваат статистиките. Просечната месечна исплатена нето-плата по вработен во август 2019 година изнесува 25.127 денари. ...
  сите 94 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj