Државен инспекторат за земјоделство


  • Адреса: Климент Охридски 105
  • Место: Струмица

  • Телефон 2: 077 959176
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи