Радиус (100км)

Државен инспекторат за труд-трудова инспекција


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 48-а
  • Место: Скопје
  • Телефон 2: 02 3296310
  • Оддалеченост: ≈1.71 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
  • Локација: Карпош 2, кај Симпо

Дејности:

инспекторати

 БИЗНИС

Зошто власта во Македонија постојано се „преценува“ во проекциите со капиталните инвестиции? Експертите предупредуваат од свесна манипулација, но и незнаење ...
сите 3 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи