Дрвотекс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Благоја Стефковски б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: кај Коце Металец

  • Телефон 2: 070 565999
  • Факс: 02 2529722
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567587191_05.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Дрвотекс
На почетокот нашата фирма функционираше со многу мал капацитет како на вработени така и на полето на македонскиот пазар. Чекор по чекор почнавме со директен увоз оплеменета иверица од Словенија, за подоцна да го рашири своето поле на соработка со соседна Грција од каде што почнавме со увоз на шперплоча и водоотпорна шперплоча. Со тек на време фирмата помина низ процес на модернизација преку купување на се помодерни и пософистицирани машини за кроење и кантирање на иверици. Со развој на пазарот и се поголемата побарувачка допринесоа да машините кои денес ја опслужуваат фирмата бидат целосно автоматизирани и компјутерски водени.

Дрвотекс се занимава со:

-иверка
-шперплоча
-медијапан
-фурниран медијапан
-ОСБ плочи
-лесонит-трговија
-материјали за ентериери
-кроење и кантирање по Ваша спецификација
-оков
-граѓа

Се трудиме успешно да одговориме на секој предизвик. Секој клиент да си замине со насмевка на лицето.

Разбирање, соработка и тимски дух се клучните работи кои се труди нашата фирма да ги возпостави како и во меѓусебната комуникација на вработените,така и во комуникацијата со клиентите.

Оваа успешна приказна постои 26 години и се надеваме дека ќе трае уште многу долго.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи