Друштво за планински туризам


  • Адреса: Илинденска 81-а
  • Место: Тетово
Дејности:

здруженија


  • Телефон 2: 072 222699
  • Факс: xxx 44377308

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи