Дрим Холидејс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 23-2-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: Буњаковец

  • Телефон 2: 02 3150008
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528145_85.png?t=true&w=300&h=300


Дрим Холидејс е туристичка агенција која работи долги години на македонски пазар. Постојаните задоволни патници се доказ за квалитетот на услугите и патувањата кои ги добиваат нашите клиенти.

Нашиот тим се состои од врвни професионални, кои имаат богато искуство во туризмот и работат за задоволување на потребите и уживање на своите патници.

Во нашата понуда на туристички патувања ќе најдете тури низ европските градови, како и организирани патувања за празниците.

Дрим Холидејс се наоѓа на бул. Партизански Одреди 23 лок. 2, Скопје, Македонија, посететене и уверетесе во нашите професионаци а ние ќе се погрижиме да доживеете незаборавни моменти.

Секогаш кога сакате да одпатувате, а немате идеја каде тука за вас е ПАТУВАЧКАТА БИБЛИОТЕКА на Ta Dreams Holidays!
Доверете ни го на нас вашето следно патување!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи