Дреар Луфта


  • Адреса: Браќа Џунови 65
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7928 км
  • Локација: Брушан Мало

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 15:00
  • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Над 700 милиони евра приходи за 2021 година и над 25 милиони евра профит за само 8 супермаркети. Mинистерот за економија Крешник Бектеши во магазин „Click ...
сите 89 | | | веќе видена

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 113 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на ...
сите 69 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи