Dr.Aleksandar Manolev

ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Radishanska 25A/1 lok.123
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Telefon 2: 071 244914
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1512382543_88.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Bartës i aktivitetit është dr. Aleksandar Manolev, specialist internist, me arsimim plotësues me post doktoraturë në Qendrën e Klinikës në Lubjanë, Mjekësia Nukleare, fusha për Gjëndrën tiroide, arsimim komplet nga fusha e patologjisë së gjëndrës tiroide.

Studimin e tij të specializuar pas diplomatik e ka kryer në Qendrën Klinike në Zagreb, Klinika Dubrava, Certifikatë për edukim niveli i nën kujdesin e Universitetit Xheferson, SHBA, Arsimim komplet për diagnostikim me aparaturë Kolor-Dopler.

Ordinanca e Mjekësisë Interne është aktiviteti më i ri specialistit që është në funksion nga viti 2010. Kabineti është i pajisur me aparatura bashkëkohore që mundëson kontrolle cilësore nga fusha e eko diagnostikimit, diagnostikim EKG, diagnostikim holter të tensionit arterial, spirometri.

• Eko në abdomen
• Eko e prostatës
• Eko e gjëndrës tiroide
• Biopsia e gjëndrës tiroide
• Eko e gjirit
• Eko e prostatës me një vlerësim të madhësisë dhe specifikimi të Ty markerit
• Dopler i enëve të gjakut
• Dopler i arteries karotide
• Dopler i veshkave
• Dopler i arterieve në këmbë
• Dopler i venave
• Spirometri
• EKG
• Holter për presion
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj