DPF servise profesional


 • Adresa: s.Mrshevci
 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707118548_24.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  ДПФ сервис професионал
  Професионално чистење на ДПФ Филтри и Катализатори

  - Подобри перформанси на вашето возило
  - Помала потрошувачка
  - Продолжување на трајноста на филтерот
  - Намалување на емисија на штетни честички
  - Избегнување на трошоци за замена
  - Превенција од целосно затнување

  Нудиме:
  - Професионално машинско чистење на ДПФ Филтри и катализатори
  - Машинско сушење на филтрите на 200 степени Целзиусови
  - Можност за монтажа и демонтажа на лице место
  - Една година гаранција
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj