Дониа


  • Адреса: Трајко Николоски 80/1
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈10750 км
  • Локација: На патот од Железничка кон сточен пазар

  • Факс: 048 428148
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со мотото „Гледај го светот во очи“, во извонредна атмосфера исполнета со артистички содржини, „Тиквеш“ го промовираше својот автентичен бренд „Луда Мара“, во ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи