Домус


  • Адреса: Борис Трајковски 20/5 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: Пругата кај Цементара
Дејности:

хостели

Мапа

Владините економски политики креирани во соработка со бизнис секторот направија пресврт на многу полиња. За 2,5 години се постигнати резултати и бројки како ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи