Домино'с

Работиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 119
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км
  • Локација: Карпош 4

  • Телефон 2: 078 382938
  • Факс: 070 271606
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 01:00
    Саб - Нед од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Мерките кои ЕУ ги усвои само неколку седмици по почетокот на Руската инвазија во Украина, како што беше одредувањето на минимум 90 отсто полн капацитет на ...
сите 56 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Индексот на волатилност скокна за 25% ...
сите 81 | | | веќе видена

Развојот на рударската индустрија во Македонија е прашање на визија за долгорочен економски развој. Тука нема простор за политиканство и гол популизам, а ...
сите 6 | | | веќе видена

Пакет бесплатни финансиски производи и услуги понуди Комерцијална банка за млади без редовна плата со цел да останат амбициозни, активни и динамични. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи