Доминион Мдк


 • Адреса: Арсение Јовков 4/27
 • Место: Струга


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711967791_22.jpg?t=true&w=300&h=300


  Доверливо име во светот на мрежни и компјутерски услуги. Во Dominion, ние сме специјализирани за обезбедување сеопфатни решенија за сите ваши мрежни потреби, вклучувајќи заштитен ѕид, инсталација на компјутер, мрежна конфигурација и услуги за лиценцирање.


  Нашиот тим од експерти е високо квалификуван за работа со водечки технологии во индустријата како што се Mikrotik и Unifi, осигурувајќи дека ќе испорачуваме врвни решенија кои ги задоволуваат вашите специфични барања. Без разлика дали барате мрежен дизајн и инсталација, конфигурација на заштитен ѕид или компјутерски поставки, Dominion ве опфати.

  НАШИТЕ УСЛУГИ
  Во Dominion, ние веруваме во обезбедување на висококвалитетни услуги кои се исплатливи и ефикасни. Нашиот тим од експерти е посветен да ви ги обезбеди најдобрите можни решенија кои ги задоволуваат вашите специфични потреби и ги надминуваат вашите очекувања.

  - Вмрежување
  Обезбедуваме сеопфатни услуги за мрежна инсталација, од дизајн и инсталација до конфигурација и оптимизација.

  - Инсталација на компјутер
  Нудиме стручни услуги за инсталација на компјутери за да обезбедиме оптимални перформанси и функционалност за вашите уреди.

  - Заштитен ѕид (Firewall)
  Нашите услуги за заштитен ѕид обезбедуваат силна заштита за вашата мрежа и вредни податоци од сајбер закани и неочекувани напади.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи