Дом на културата Лазар Софијанов

Wi-Fi Зона

  • Адреса: Партизанска 2
  • Место: Кратово
  • Оддалеченст: ≈7470 км

  • Факс: 031 481193
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Германскиот автомобилски гигант „Фолксваген“ повторно ја одложи одлуката за изградба на нов производен погон во Турција. -Имаме уште време и можеме тоа сигурно ...
сите 15 | | | веќе видена

Со новиот Закон за енергетска ефикасност кој од вчера официјално влезе во сила, се овозможи реализација на долгорочни договори за енергетски услуги од страна ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи