Докса Јонче


  • Адреса: бул.1-ви Мај 179
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км
  • Локација: позади Јавор наспроти Шеровски, кај дрвеното мовче

  • Работно време: Пон , Сре - Чет од 09:00 до 19:00
    Вто , Пет - Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од полноќ поевтинуваат бензините од еден денар до денар и половина. Цената на дизелот останува иста, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. ...
сите 92 | | | веќе видена

Европските централни банки на двете најголеми европски економии соопштија дека ќе ја вратат рекордната инфлација на главната цел од два отсто. Говорејќи во ...
сите 83 | | | веќе видена

Поранешниот извршен директор негираше дека преселил какви било лични пари од FTX, велејќи дека сега останал без „речиси ништо“. Сем Бенкмен-Фрид, поранешен шеф ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи