Дог секјурити

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 132 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: на 50 метри после семафорите на Цементара

  • Телефон 2: 070 380242
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 16:00Фото и видео галерија

Профил на компанијата

Компанијата е основана во 2007 година во Скопје. Основната дејност на компанијата е базирана конкретно на: продажба, сервис и услуги од делот на автомобилски аудио и аларм системи. Нашето долгогодишно искуство е доказ за добар квалитет, комплетно познавање на дејноста и професионална услуга. Дојдете и уверете се...

Мото

Компанијата работи под едно и единствено мото, а тоа е: Добра цена, услуга, квалитет и задоволни клиенти. Ние сме среќни и задоволни кога имаме среќен и задоволен клиент. Кај нас секогаш можете да најдете нешто што го нема на друго место и тоа не прави да бидеме поразлични од другите.

ПРОИЗВОДИ

-Smart Multimedia Systems

--Android
--Универзални
--Audi
--BMW
--Chevrolet
--Fiat
--Ford
--Honda
--Hyundai
--KIA
--Mazda
--Mercedes-Benz
--Mitsubishi
--Nissan
--Opel
--Peugeot
--Rover
--Seat
--Škoda
--SsangYong
--Toyota
--Volkswagen


-Smart Multimedia Systems
-Алу фелни - бандажи
-DVD плеери
-Авто радија
-OEM USB интерфејс
-Авто звучници
-Високотонци (Tweeter)
-Субвуфери
-Појачала
-Сетови кабли
-Адаптери

--Адаптери за авторадија по тип на возило
--Адаптери за автозвучници по тип на возило
--Конектори (по тип на возило, исо, антенски )
--Разно


-Антени
-Авто аларми
-Далечински модули
-DVR Камери
-Паркинг сензори
-Рикверц камери
-ProXenon
-Лед диоди
-Проектори (Лупи)
-Халогени сијалици

--Автомобилски 12V
--Камионски 24V


-GPS Навигации
-Клима фолија
-Bluetooth
-Антирадари
-Автокозметика

--Навлаки (седишта,волан итн.)
--Патосници
--Пепелници
--Козметика (средства, спрееви, шампони и тн)
--Раткапни
--Брисачи
--Држачи (телефон, чаша..)
--Освежувачи (парфеми, елки, шишенца, конзерви)
--Патна опрема (прва помош, сајли, трокут..)
--Крпи (еленски, сунгер, џогери..)
--Разно


-USB-Flash мемории
-ГПС тракери
-Каросериски делови

--Фарови
--Штопви
--Спојлери
--Боди китови
--Дифузери
--Издуви

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи