Дневен центар за лица со попреченост-Гевгелија


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км
 • Локација: во близина на гробиштата


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Сојузот на синдикатите на Македонија повикува и организира протест, со цел, како што велат, за заштита на економските и социјалните права на своите членови и ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Последната сезона на извештаите не покажа никакво забавување на трошењето на банките за нови технологии. Реалноста е дека голем дел од оваа инвестиција нема да ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи