Дизел Сервис Мичо

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: Ацо Шопов 46 (Пролетерска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: комплекс Лепенец дуќани

  • Телефон 2: 070 222693
  • Факс: 02 2048239
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 08:30 до 14:30Фото и видео галерија

Дизел Сервис Мичо e специјализиран сервис за испитување и репарирање на сите видови инјектори и пумпи од дизел мотори.
повеќе

Постови

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање и кодирање на инјектори DENSO

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање и кодирање на инјектори BOSCH PIEZO 0445115072JEEP COMMANDER 3.0 CRD

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање и кодирање на инјектори DELPHI 28231462VW POLO 1.2 TDI

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање и кодирање на инјектори BOSCH 0445110131BMW

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање и кодирање на инјектори BOSCH PIEZO 0445115004AUDI 3.0 TDI

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање на четири инјектори и пумпа за висок притисок BOSCHKIA 2.0

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање и кодирање на четири инјектори SIEMENS-VDO VW GOLF 1.6 TDI

Photos from Дизел Сервис Мичо / Diesel Service Micho / Dizel Servis Mico's post

Репарирање и кодирање на инјектори BOSCH PIEZO 0 445 115 027 MERCEDES
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи