Дизел Сервис Мичо

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: Ацо Шопов 46 (Пролетерска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: комплекс Лепенец дуќани

  • Телефон 2: 070 222693
  • Факс: 02 2048239
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 08:30 до 14:30Фото и видео галерија

Дизел Сервис Мичо e специјализиран сервис за испитување и репарирање на сите видови инјектори и пумпи од дизел мотори.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи