Дивила Лихнидос


  • Адреса: Кирил и Методиј 23
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км
  • Локација: Кошишта/горна порта

  • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 20:00Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи