Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Дисконтни центри
 • Супермаркети
 • Пијалаци - трговија на големо
 • Минимаркети
 • Храна - трговија на големо
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Дисконтни центри во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агровита Мак


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вкуси ме


 • Адреса: бул.В.С.Бато 8-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дисконт-Лаки


 • Адреса: Партение Зографски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:30 • Нед од 06:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елени-комерц


 • Адреса: ул.840 б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет


 • Адреса: Индустриска, Товарна б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Автокоманда


 • Адреса: Јани Лукровски 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Аеродром 3


 • Адреса: бул.Јане Сандански 79-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Аеродром 4


 • Адреса: Ангел Димовски 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Буњаковец


 • Адреса: бул.Партизански Одреди, ТЦ Буњаковец 29, подрум
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Влае


 • Адреса: ул.1606 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-ГТЦ


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ подрум лок.146
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Дебар маало


 • Адреса: Благој Давков 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Драчево


 • Адреса: Иван Хаџиниколов (Ратко Митровиќ) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7861 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Ѓорче Петров


 • Адреса: Ѓорче Петров 12-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Капиштец


 • Адреса: Народен Фронт 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Карпош 4


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 80-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 07:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Кисела вода 2


 • Адреса: Михаил Чаков 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Кисела Вода


 • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 69
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Козле


 • Адреса: Козле б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кам маркет-Маџари


 • Адреса: Благоја Стефковски 140
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7857 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00 • Нед од 07:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 116 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 187 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 78 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи