Дишо


  • Адреса: ул.1510 бр.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: до Гет кафе

  • Факс: 02 3133382
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи