Дирекција за радијациона сигурност


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 143
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Локација: Спроти трговскиот центар

  • Факс: 02 3099032

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Зголемувањето на прагот за задолжителна регистрација за ДДВ од сегашните два милиони денари на три милиони денари за дел од даночниците е неприфатлив предлог. ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи