Дирекција за безбедност на класифицирани информации


  • Адреса: Васко Карангелески 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
Дејности:

дирекции


  • Факс: 02 3299829
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Цените на становите во ЕУ во третиот квартал лани пораснале за 9,2 отсто во однос на истиот период претходната година, што е најголем раст во изминатите 15 ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи