Динга


  • Адреса: с.Радожда
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: На влез на село

  • Телефон 2: 070 614771
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 14 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи