Димко Митрев


  • Адреса: 8-ми Септември 67/1 (Маршал Тито)
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7894 км
  • Локација: Градски саат, до Жито маркет

  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 16:30
    Саб од 09:30 до 14:00Слика од локација

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Ботонекс


  • Адреса: Бракја Миладинови 166/5
  • Место: Тетово
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

Ние сме специјализирана компанија на фурнизација со додатоци на гардероба, кондури, модни додатоци, чанти и кожни производи.

Слика од локација
Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи