Диамед Македонија


  • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7969 км

  • Телефон 2: 071 259371
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:30
    Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Централната банка на Русија предложи целосна забрана за издавање, „рударење“ и тргување со криптовалути во Русија, пишува рускиот весник Комерсант . По ...
сите 18 | | | веќе видена

Нови вработувања ќе има во Управата за јавни приходи. Во даночната администррација на земјава ќе се примат дури 40 нови луѓе. Пред неколку дена Агенцијата за ...
сите 3 | | | веќе видена

Пребрзото зголемување на каматните стапки во еврозоната, вклучува ризици, и покрај значително повисоката инфлација, бидејќи економскиот раст би можел да ...
сите 69 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи