Детски културен центар Карпош

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 53
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Дебар маало

  • Телефон 2: 02 3216789
  • Факс: 02 3216788
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00Мапа

Заменикот на претседателот на Владата задолжен за економски прашања, Кочо Анѓушев, во рамки на учеството на Конференцијата на Југоисточна Европа и Источен ...
сите 76 | | | веќе видена

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, ги информира сите млекопроизводители, дека по барање на фармерите го продолжи рокот за ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи