Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Детски домови во Велес

Бамби


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито), нас.Чашка б.б.
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дизни


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димче Мирчев


 • Адреса: Архиепископ Михаил (Владимир Назор) 158
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димче Мирчев - управа


 • Адреса: Тодор Христов Офицерчето (Народен Фронт) 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кокичиња


 • Адреса: Александар Македонски (Маршал Тито), с.Градско 71
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7913 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Европската Унија планира да ја зголеми минималната можна акциза за цигарите од 1,8 на 3,6 евра за кутија од 20 парчиња. Според предлогот, поскапуваат и е ...
сите 13 | | | веќе видена

Од четврток јавните комунални водоводни претпријатија ќе добијат поевтина цена на електрична енергија која ќе им биде обезбедена преку „ЕСМ продажба“ и ќе им ...
сите 111 | | | веќе видена

ЈСП „Скопје“ на 25 октомври годинава склучило договор со македонска компанија за набавка на гориво со фиксна цена од 100 денари за литар плус ДДВ,пишува ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи