Детска радост-Клон 2


  • Адреса: Ѓуро Салај 2
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: Кај паркот

  • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во рамки на конференцијата организирана од страна на Владата „Година на нови можности“ беше и панел сесијата „Социјални и здравствени политики во време на ...
сите 56 | | | веќе видена

Годишнината од Владата на Ковачевски, бизнисот ја честита со ставот-потребно е почитување на нашите барања, не сме задоволни од суштинската соработка, да се ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи